Kožená kabelka “Sissi” menšia púdrová

Kožená kabelka “Sissi” menšia púdrová

146,00

SKU: 436Pu

Elegantná kožená kabelka “Sissi” menšia púdrová s dlhým aj krátkym remeňom.  Je vyrobená z kvalitnej kože tradičného talianskeho výrobcu.

Kabelka je menších rozmerov, vhodná aj do spoločnosti. Na zadnom diele je vonkajšie vrecko uzatvorené zipsom.

- +
Zobraziť obľúbenéPridať do porovnania
Katalógové číslo: 436Pu Kategórie: , , , Značka:

Kožená kabelka “Sissi” menšia púdrová

 

Elegantná kožená kabelka “Sissi” menšia púdrová s dlhým aj krátkym remeňom.  Je vyrobená z kvalitnej kože tradičného talianskeho výrobcu.

Kabelka je menších rozmerov, vhodná aj do spoločnosti. Na zadnom diele je vonkajšie vrecko uzatvorené zipsom.

Zaujímavé je aj veľkoryso riešené vnútorné členenie. Hlavný priestor kabelky je rozdelený veľkým stredovým vreckom uzatvoreným zipsom. Jedno oddelenie je vybavené veľkým vreckom so zipsom, druhé oddelenie má dve otvorené vrecká. Vnútorný podšívkový materiál je vyrobený z hustého kvalitného polyesteru v sivej farbe, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a odolnosťou voči opotrebeniu. Sivá farba podšívky je praktická a nevidno na nej prípadné znečistenie.

Kovanie použité na kabelke je v striebornej farbe.

 

Materiál a rozmery:

Materiál:          100% pravá koža
Vnútro:             100% polyester
Uzatvorenie:    zips a zámok
Šírka:                 24 cm
Výška:                20 cm
Hĺbka:                12 cm
Farba:                púdrová
Kovanie:            strieborné

 

Údržba kabelky:

Kožené výrobky majú sami o sebe dlhú životnosť. Pokiaľ ale chceme ich životnosť predĺžiť neobídeme sa bez pravidelného ošetrenia.
Na kožené kabelky existujú špeciálne balzamy, ktoré kožu ošetria a vytvoria ochranný film. Tieto prípravky si môžete zakúpiť v špecializovaných predajniach s obuvou a koženej galantérie. Nanesenie ochranného prípravku nie je trvalé a malo by sa pravidelne opakovať.

Drobné a menšie nečistoty z hladkej kože odstránime pomocou mydlovej peny a handričky. Aby nevznikli nevzhľadné mapy, kožené výrobky vodou nepremáčajte. Určite neodporúčame používať bežné saponáty, ktoré by mohli kožu odmastiť a narušiť. Hrubšie nečistoty sa odstraňujú špeciálnymi prípravkami, ktoré sú ku koži šetrné. Do väčších nečistôt a znečistených plôch sa nepúšťajte sami a prenechajte to na špecializované čistiarne kože.

Na bledé kože treba dávať zvlášť pozor, aby sa neznečistili od oblečenia, ktoré často púšťa farbu.

Nubuk je brúsená koža bez vlasu. Velúr alebo semiš je koža s vyšším vlasom ako nubuk. Hneď pred prvým použitím je potrebné velúr aj nubuk impregnovať. Výrobok tým ochránime pred dažďom a rýchlym znečistením. Na čistenie velúru a nubuku  sa používajú špeciálne čistiace gumy.

Impregnovanie kožených kabeliek treba opakovať v pravidelných intervaloch.

 

Pár viet o nás:

Od vzniku firmy Sten B v roku 1990 v Bratislave sa snažíme vyrábať koženú galantériu, ktorá sa vyznačuje nadčasovým dizajnom a najvyššou kvalitou vypracovania. Kabelky sú vyrábané ručne, s dôrazom na poctivé a profesionálne prevedenie každého detailu. Starostlivo vyberáme kože najvyššej kvality, kovania a všetky ostatné komponenty, aby kabelky prinášali radosť z používania a zákazníkom slúžili dlhé roky.

Výrobky Sten B si môžete zakúpiť aj v našej predajni na Jungmannovej 8 v Bratislave. Sortiment na predajni je rozšírený o kožené peňaženky, opasky, textilné dámske šatky a ďalšie malé výrobky.

 

Ďakujeme za záujem o naše výrobky. Podporujete slovenského výrobcu bez zahraničnej spoluúčasti.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Napíšte čo chcete nájsť a potvrdte

Nákupný košík